Pauza, stagnace a kroky zpět

5. listopadu 2012 v 20:36 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Nesnáším to. Ten pocit, když vím, že už jsem byla tak blízko cíli, že to bylo dobré a já to všechno zahodila. Prostě jsem se na to vykašlala. Celou dobu něco chcete a když to přijde, najednou si toho nevážíte a stejně zacouváte zpátky k pohodlnému stylu života. Proč? Cítím se hl, než předtím a vzopmínám na to, jak jsem se cítila předtím, jenže jsem moc líná, abych se vrátila do těch sice na první pohled těžkých, ale zároveň zdravých a správných kolejí.
Najednou si přijdu obdivuhodně, když si vzpomenu, jak jsem o prázdninách byla schopná cvičit hodinu ráno a někdy i dvě hodiny odpoledne. Pak najednou dosáhnu kvality svalů a poměru tuku, jaký si představuji a potom to zahodím.
Jsem normální? Když jsem byla spokojená, zase jsem povolila a řekla si, že se pro jednou nic nestane. A najednou je to už celý měsíc, co se přemlouvám, že začnu znovu.
Jasně pořád je to lepší, než když jsem předtím začínala od nuly, ale štve mě ten princip. Jak jsem to mohla zahodit? předtím jsem si říkala, že až toho dosáhnu, tak už si to určitě udržím a co já? Na dva měsíce člověk povolí a je to skoro, jako kdyby nikdy nic nedělal.
No nic, prostě se musím vrátit tam, kde jsem naposledy skončila, ale tentokrát dojít dál a pokud možno nezastavovat, protože času už mi moc nezbývá.
Doufám, že tentokrát už to prostě dám. Jednou si konečně musím říct, že prostě musím, že to potřebuji jako vodu nebo jako vzduch. Že takhle nemůžu žít.
Takže mi přejte hodně štěstí a pokud možno co nejméně potu :)

↓↓ Kocourek na stromě. Prostě tam vylezl a koukal nám do okna. Je od sousedů a prý si ho přivezli. Jestli si to vážně přivezli, j zřejmě součástí alespoň poloviční reinkarnace. Ten kožíšek a trošku i oči prostě poznám, ale o tom bude další článek (možná tedy)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 9. listopadu 2012 v 18:52 | Reagovat

Páni, to je už druhý článek co čtu, kde si lidé stěžují na lenost... Nevím, co si o tom mám myslet...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama