Angína a tak trochu časová tíseň

25. listopadu 2012 v 19:41 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Dlouho jsem nenapsala žádný článek. Omlouvat se za to nebudu, už se totiž nehodlám, omlouvat za věci, které si omluvu nezaslouží, ale to je jiné téma...
Měla jsem angínu, takže jsem po dlouhé době zase ležela v posteli a pravidelně pojídala antibiotika. Na to, že jsem byla nemocná, jsem se cítila až překvapivě dobře. Pěkně v klidu jsem si přemýšlela, kreslila jsem si a četla. Nic mě nerušilo, nic jsem neřešila, tohle bych chtěla prostě zažívat častěji.
Jenže nic není zadarmo a po týdnu klidného ležení jsem se prostě musela vrátit zpátky do té džungle. Ono stačí, aby tam člověk nebyl jeden den a už je mimo, natož potom celý týden. Takže jsem přišla a navalilo se na mě spousta věcí. Většinu jsem samozřejmě jako vždy odložila a něco jsem úplně zametla pod koberec. Poslední dobou se totiž víceméně řídím tím, že to, co není životně důležité, není vůbec důležité.
Jinak se mi ni zajímavého nestalo, pořád jsem tam, kde jsem byla. Možná zase o pár kroků dál k tomu, abych začala naplno žít své sny.

V pátek (23.11.) jsem byla v Praze, ale to všechno stačí na další samostatný článek, takže alespoň vím, o čem psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Christine *Christine | Web | 25. listopadu 2012 v 21:01 | Reagovat

Také jsem byla nedávno v Praze, to město prostě zbožňuju...
Znám to vracení se do školy po nemoci... je to hnus... nic nestíhám, všechno je najednou hrozně těžký, ničemu nerozumím.. zvlášť odborné předměty (dělám zdravku, laboranta) takže jakmile se učíme něco nového, jsem totálně v háji.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama