Ó čest srovnaným prioritám

30. října 2012 v 21:29 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Vlastní osoba, vlastní humor, vlastní názory a vy ostatní (kromě hrstky vyvolených) zalezte jinam nebo se smejte se mnou.
Odsuzujte, klepejte si na čelo. Konečně jsem našla svoje priority a seřadila je přesně tak. jak mi to vyhovuje.
Nic se neděje bezdůvodně a z některých věcí nakonec ve výsledku vyleze naprostý opak. Pozitivním faktem ovšem zůstává, že i ten opak je obohacující a svým způsobem důležitý.
Haha, nic není na první pohled takové, jaké se to zdá být. A teď rozhodně není vhodné číst mezi řádky, protože tam nic není, Není to žádný vedlejší smysl, není to o žádném člověku(!), je to o mém postoji a pocitech.
Minulost se pořád vrací, ale jen chytří s tím umí žít a hrát tak, aby vyhráli. Fajn, vyhrála jsem. Vlastní duši a vlastní svět.
Vždycky budu tím, kdo bude tahat za nitky mého osudu.
Ne z nás dělá to, čím jsme. Ale ano z nás dělá to, čím bychom mohli být. Ovšem pokud řekneme ne, víme, čím bychom mohli být a nechceme to. Z určitého důvodu, který si s dovolením nechám pro sebe, to prostě nechceme.
Jasně mám své sny a ty sny jsou bez překážek, tak proč bych si házela klacky pod nohy. Mám to, co mám a když mi to stačí, tak mi to stačí.

A tak jsem si sobecky srovnala priority. Jejich přesné znění je opět velice osobní a jelikož v dnešních časech je všechno daleko kmplikovanější, nelze to všechno popsat jenom pouhým očíslovaným seznamem.
Vždycky mám navrch a nebude nikdo, kdo by se dostal nade mne a získal moc, aby mě ovládal. To prostě ne, já si řeknu ano, až se mi bude chtít. Možná se vracím o několik kroků zpátky, ale není přeci správné vrátit se tam, kde jste udělali chybu? Ale jo, je. Rozejít se znovu po jiné cestě a žít život podle svých představ, bez ohledu na to, co je citlivé a humánní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama