15.3.2011 - "Ty na to nějak kašleš!"

15. března 2011 v 21:57 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Ne, tentokrát to nebude o tom, že mám kašel a nechce se nic dělat, ale o tom, jak se někdo nemá o koho by se staral a strká noc do cizích věcí. Do věcí, do kterých mu sice něco je, ale přesto to nemusím slyšet 3 x denně!
Řeč je o jedné velmi rýpavé, vlastně možná starostlivé, pokud to chceme říci jako hodné malé holčičky, které přijde divné, když dostanu 5 z češtiny (tu básničku jsem fakt říkat nemohla, nechci se zbytečně ztrapňovat) a 4 z matiky (uměla sem to, jenom jsem tam přeházela čísla :/) nebo když mlátím do propisky a do stolu - tohle už trochu divné je, ale zní to hůř, než jak to skutečně bylo.
Jenže to je ta logika. Tohle jsem neudělala schválně (alespoň tu matiku ne) a není to zase tak nic hrozného! Jenže podle ní jsem v pubertě, kašlu na to a strááášlivě jsem se zhoršila. Už jednou se dokonce prý ptala, jestli nemám nějaké problémy, když mi před rokem vycházel průměr ve čtvrtletí 1,59 z angličtiny :D
A tím pádem, jak to takhle říká mám příšernou chuť se úplně zaseknout a dostat pár dalších pětek a čtyřek (né, že by jich teď bylo nějak hodně, ale aby nebyli sami :D) Už jenom proto, aby jí dokázala, že mi do toho nebude kecat, že jí nesposlouchám a ať si radši koupí křečka a stará se o něj. Tak mě tak napadá, že ten křeček je dobrý nápad k dárku na konci devítky. Alespoň by pak nemohla terorizovat dalšího nevinného člověka, kterému se prostě občas jenom nedaří.
Jak krásně se to píše a ještě líp se to poslouchá. Ale nemusela by to říkat před celou třídou, i když jo. Vlastně je super, že to říká před celou třídou. To už mi ty volové snad neřeknou šprtko, ale svině a mrcha asi budu ještě hodně dlouho :D (ojé, opět to zní hůře než doopravdy, oni to tak totiž nemyslí :D)

Mimochodem dneska byl poslední den, kdy jsme mohli dát přihlášky. Já už je mám asi 3 týdny na školách, ale stejně mám dneska takový zvláštní pocit (bojím se napsat div*ý - ta hvězdička tam je proto, abych to slovo doopravdy nenapsala v celku :D)
Takže místo toho, abych se právě teď učila angličtinu, aby jí mohla vytřít zrak "kašlu" na to při psaní blogu. Jo, je fakt, že na to kašlu pořád. Ale jindy se na to podívám alespoň ve škole, kdežto teď, když už ve škole o nic nejde místo toho o přestávkách jenom sedím a čumím, co se kde děje. Každý potřebuje pauzu a ta pauza si nevybírá kdy přijde. Ta moje pauza je právě tady. Chabá výmluva, ale lepší pocit.
Závěrem? Ani byste nevěřili, jak strašně osvěžující je, dostat po dlouhé době pětku a poslouchat poznámky, že "tebe už ta škola nějak nezajímá" nebo "ty na to teď úplně kašleš" a podobně.

To se to krásně psalo... teď už musím jít spát, abych měla dost síli na zítřejší rozvěšování dřevěných kolíčků po škole a sjíždění schodů na polštářích od křesla. To jsou totiž naše nové disciplíny aneb Jak se chová správný deváťák :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eL... eL... | Web | 15. března 2011 v 22:12 | Reagovat

AHOJKY !!! znovu oživuju muj blog ;) dokopala sem se k predelaní stahovaní atd tak budu rada když se tam kouknes.. není to reklama ani nic podobnýho jenom prosbička.. díky pa ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama