26.2.2011 - Trika

26. února 2011 v 18:18 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Ahoj, tak po dlouhé době zase píši a omlouvám se, že jsem nikde nepsala komentáře a ani nepřidávala nové články.
Měli jsme jarní prázdniny a já měla plno práce s nuděním se. Prostě a jednoduše nebyla nálada.
Byla jsem doma, ale vážně jsem nevěděla o čem psát. Teď to taky nevím, ale alespoň mám potřebu NĚCO napsat. I když to bude takováhle relativně slabomyslná blbost.

Teď už k nadpisu...
Jak název vypovídá bude o to tričkách, konkrétněji o tričku, které se pořizuje devátá třída.
Důvod proč tomu tak je je sporný a existuje několik variant. Za prvé to může být na památku, což je asi ta nejuznávanější verze. Za druhé se může jednat o jakýsi smuteční projev, aby všichni ve škole věděli, že vy jste deváťáci na litovali vás, že odcházíte. Samozřejmě se mohou také radovat, ale k tomu už je zapotřebí jistá dávka škodolibosti.
Ovšem největší problém začíná při výběru. My jako třída jsme opravdu děsní. Máme odhadem tak 4-5 skupinek, při dobré situaci, tři větší skupinky. A jakmile se mají skupinky dohodnout mezi sebou začíná to být zajímavé. Dáte návrh a vaší skupince se líbí, ale jíní jenom protočí oči a navrhnou něco, s čím souhlasí ta jejich skupinka, ale né vy a vaše "parta". Je to těžké, třídou létají barvy a jejich kombinace. Ať už vkusné, možné či nemožné nebo dokonce naprosto nevkusné. Ale už jsme trochu pokročili. Nikdo v žádném případě nechce, aby na triku byla černá - tu totiž měli a mají všichni!
Jsem docela zvědavá, jak to dopadne. V každém případě tam musí být modrá! Tedy alespoň podle mě a mé "skupiny".Úplně nejlepší by bylo, kdyby bylo tmavě modré triko a na tom světle zelinavý nápis (vím, bláznivé - ale originální). Pár lidí s tím souhlasí, zbytek vehementně odmítá. Nebo klidně i s růžovým nápisem. Na to se zase netváří kluci, já už vážně nevím. A že se ještě budeme domlouvat na předním a zadním obrázku o tom ani nemluvě. No nic, takhle sama to stejně nevyřeším a ani nikomu nepomůžu, když sem tohle napíšu.
Ale budu se těšit na vaše komentáře :)
Vidlákov

Ten odkaz? Odkazuje na docela propracovaný virtuální svět. Máte tam postavičku a žijete. Jíte, pijete, můžete vyrábět věci, vdávat se (ženit), mít děti, jezdit dostihy, závodit s auty, hrát fotbal,... a mnoho dalšího. Nebo se můžete jenom seznámit s novými lidmi pomocí zajímavě provedné komunikace. Určitě to stojí alespoň za vyzkoušení, já jsem totiž s touto příjemně graficky zpracovanou oddechovkou velmi spokojená a vřele doporučuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Me~ ~Me~ | Web | 26. února 2011 v 19:39 | Reagovat

Ten Vidlákov teda zkusím a uvidím :D

2 Denda :-)* Denda :-)* | E-mail | Web | 27. února 2011 v 14:03 | Reagovat

ahoj možná nebudeš nadšená moji reklamou ale nikde to tu nemáš napsané ps : každý musím nějak preferovat svoji navštěvovanost ;) reklama : na mém blogu jsou ORIGINÁLNÍ NÁPADY K ZAKOUPENÍ ZA NÍZKÉ CENY !!! a můžeš si tam Něco vyrobit podle mých daných návodůů !! neváhej a přijď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama