Mám kašel

11. listopadu 2010 v 19:39 | Sharaniel |  Ponaučení
Mám kašel
Ano, je to tak. Zastihla mě tato velmi nepříjemná nemoc šířící se rychlostí blesku a přetrvávající jako velká mastná šmouha na nedávno umytém okně. Tento kašel je, jak jistě většina z vás ví, velmi neodbytný.
Po každé když se rozkašlu, stává se z toho nezastavitelná a dusivá činnost otravují mé okolí a v neposlední řadě i mě samotnou. Zůstat s tím doma je výborné rozhodnutí. V období silného kašle se totiž dostávám do stavů, které by se dali popsat jako naprostý výpadek mozku nebo ztráta soudnosti. Vždy, když kašlu stává se ze mě člověk pomatený, myslící pouze na budoucnost. V tu chvíli se vždy zabývám těmi nepodstatnými problémy, jako například: kdy budou dávat další díl Dr. House. A mé kašlem ochromené já si neuvědomuje, že by se raději místo sezení před počítačem mělo zabývat důležitějšími věcmi související s mou budoucností. Rozhodně by nebylo na škodu, kdybych to přemohla a jednoduše na to nekašlala. Vždyť
co je na tom těžkého vzít si knížku a zapnout ten pitomý na všechno kašlající mozek?
Nakonec jsme se tedy dostali k části, kde zjišťujeme, že kašel není jenom otravná a nepříjemná nemoc, ale že je to také stav mysli. Stav těla, při kterém je vypnut mozek. Určitě to bude mít nějaký lékařdký název, ale jelikož mám tento silný kašel nejsem schopna přesmýšlení a tudíž mě nenapadne spustit internetový prohlížeč a vyhledat ten odborný termín za účelem obohacení a zlepšení kvality článku.
Moc se omlouvám za tento krátký, nesmyslný a neduchapřítomný článek. To víte, mám kašel…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama