Halloween - A proč ne?

27. října 2010 v 11:17 | Sharaniel |  Na téma týdne
Opravdu nechápu, co všichni máte proti Halloweenu.
Vždyť je to pěkný svátek a myslím, že by všem jenom prospělo trochu se vyblbnout při převlékání se do strašidelných kostýmu nebo vydlabávání dýní a aranžování všech těch strašidelných rekvizit.

Proč se bránit? Vždyť dušičky vám nikdo nebere, tohle by byl bonus k tomu.
Sice se říká, že už nepatříme ani z jižní kultuře (Rusko), ale ani k západní (Amerika) tak komu by to vadilo?

Nebo snad chcete trávit naprosto nudné normální dny a nepřidat si k tomu další spestření? Tomuhle říkáte život? Vy fapšklé bytosti...
Změna je život a život je od toho, abychom žili!

Co jsem tak koukala na články o Halloweenu bylo zhruba takových 80-90% záporných (samozřejmě jsem neprohlédla všechny, je to jen hrubý odhad) a moc nechápu, co je na tom svátku ta strašně špatného.
To, že není českého původu? Ale no tak, vždyť ná národ není dokonalý, žádný národ není dokonalý tak proč se neinspirovat?

Je to na každém z vás... buď budete zásadně proti nebo nebudete bránit této myšlence. Myšlence na další zajímavý den v roce.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ondry Ondry | Web | 27. října 2010 v 11:37 | Reagovat

rozumná odpověď ?newím jestli bude rozumná,ale podle mne by jsme neměli přibírat halloween,atmosféra-to myslíš výzdoba na jeden den,bez odpočinku?furt někde plácat masky,utrácet za ně peníze když příští rok ti bude malá?Pamlsky,po kterých se přibírá?Děti to snědi hned a je jim blbě,pak si stěžují,podle mne je to zbytečné,ale jak jsem řekl,nemůžeme to ostatním zakazovat,ale já to nepodporuji..

2 Marťule Marťule | Web | 27. října 2010 v 11:52 | Reagovat

Zajímavý může být i maškarní ples,jde tam o totéž (=převléct se v cokoliv). A dýně si snad můžeme dlabat kdy chceme,ne?

Psala jsi to sama,nepatříme ani k Rusku ani k Americe,tak proč pořád někomu lézt do zadku (aneb Se Sovětský svazem na věčné časy vs. naše opičení se po těch úžasných USA)? Proč si nemůžeme zachovat svoji neutralitu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama