12.10.2010 - Den trapasů

13. října 2010 v 20:32 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Také se vám to stává? Takové ty dny, kdy se prostě NEMŮŽE stát nic dobrého a děje se vám jeden trapas za druhým? Ani nevíte, jak to děláte a prostě vždycky něco pokazíte (upřímně napsala bych jiné slovo, ale nechci být sprostá).

Tak přesně tenhle den jsem zažila v úterý.
Ještě s kámoškou, která se mnou sedí v lavici jsme dohromady za ten den stihli udělat min. 7 trapasů (a to vážně minimálně!)

Trapasy začínají...
Na co čekat, začneme hnedka první hodinou ve škole. Nějak jsme kontrolovali domácí úkol tak, že každý vždycky přečetl jednu větu (byla angličtina) a já jsem tam měla naprosto blbou chybu a ještě jsem to debilně přečetla, takže celou hodinu mi to učitelka "omlacovala" o hlavu. A kámoška? Tak si vymyslela úplně jiné slovo, než jaké tam bylo předtištěné, takže chudákovi se všichni smáli (tedy až na mě, protože moc dobře vím, jak je ta situace vždycky hrozná). Ke konci hodiny tedy v lavici seděli dvě naprosto rudý holky, který se v tu chvíli chtěli ocitnout někde daleko odsud..

...a ještě zdaleka nekončí...
Hned druhá hodina (čeština). Tentokrát naši jízdu začínala kámoška. Učitel ji vyvolal na naprosto nejhorší věc z celého cvičení. Nevěděla a já taky ne, takže jsem jí nemohla poradit. No samozřejmě z ní učitel hned udělal naprostého debila. Potom vyvolal mě, zrovna, když jsem chvilku nedávala pozor. Nevěděla jsem, která bije a kámoška mi to tam muselala "nenápadně" vysvětlit, abych byla vůbec schopná něco plácnout.

...nic hrozného, ale když se to stane v jeden den...
Potom  jsme šli na hřiště. Šli jsme do takové budky, kde jsme si pustily písničky a blby jsme, až se celá budka otřásala. O zeď stálo opřené kolo, jak se budka klepala kolo začalo padat. Přiskočila jsem a začala do rovnat no jasně, že zrovna v tu chvíli někdo musel otevřít! A zrovna ten blb do kterého jsem to jednou napálila s kolem, když jsme vyjížděla z branky.. poznamenal něco trapného, protočil oči a čel si po svých. Co by u nás taky chtěl, že?

A ke všemu mě kámoška otravovala s jedním vážně zajímavým zjištěním a tak trapně se na mě culila (znáte to, ne?) Doufám, že si dokážete domyslet, proč se culila jak měsíček na hnoji...

No popravdě, ty trapasy když se rozdělí jednotlivě - každý den jeden. tak to není nic hrozného, ale v jeden den? To je snad rekord a to jsem to ještě nepopisovala detailně.

Ale, že bych z toho měla deprese? Ne, přišla jsem domů a chytla jsem absolutní záchvat smíchu - že bych se z toho zbláznila?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karaipuku karaipuku | E-mail | Web | 13. října 2010 v 20:39 | Reagovat

Trapas většinou nikdy nechodí sám,bohužel chodí v průvodu.Asi i proto,abychom si to dosytosti užili.

2 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 13. října 2010 v 21:01 | Reagovat

Takovéhle dny znám, chápej, proč by se měl stát jenom jeden trapas, když se jich může stát hned několik :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama