Prázdniny

4. září 2010 v 21:30 | Sharaniel
Na začátku se to zdálo jako neskutečně dlouhých 62 dní a dnes? Jsou pryč? Kde jsem je poztrácela?

Ano, to byli prázdniny. Popisovat každý den? Ani náhodou...

1.7. - 9.7.2010
Doma, na zahradě, u počítače nebo televize
První prázdninové dny jsem trávila jak jinak než nádherným nicneděláním, které po chvíli omrzí, ale ve skutečnosti je to ta nejlepší věc.

10.7. - 16.7.2010
Krkonoše, Špindlerův mlýn
Byly jsme ubytované (já, máma a sestra) v penzionu Alenka. Měli tam výborné jídlo, krásné pokoje a z okna bylo vidět nádhernou přírodu. Každý den jsme ušli zhruba 10 kilometrů a to i přesto, že celý týden doslova pražilo slunce. Moc se nám tam líbilo a říkali jsme, že sem o příštích prázdninách pojedeme znovu.


17.7. - 23.7.2010
Opět doma
Někdy je prostě potřeba přesázet kaktusy nebo vyplet záhonek a tak jsem zase trávila část prázdnin doma.

24.7. - 25.7.2010
Původně: v Mladé Boleslavi, Nakonec: doma
Tak tohle měl být nejlepší víkend z celých prázdnin. Měla jsem ho totiž strávit na ranči u koní. Ze začátku to vypadalo slibně - všechno se domluvilo a vyrazili jsme na cestu. Jenže, když jsme tam přijeli nikdo tam nebyl a navíc to tam nevypadalo vůbec tak, jako na fotografii. Všude bylo různé harampádí z přestavby a vůbec to nevypadalo, že by to tam bylo nějak turisticky vytížené. Hodinu jsme tam tedy čekali a když se nikdo neukázal tak jsme jeli domů... Sice mi bylo slíbeno, že příští rok pojedu jinam a třeba i na týden, ale stejně mi to bylo hrozně líto.

26.7. - 28.7.2010
Už zase doma
Návštěva domova, né vůbec jsem tam nejsem často.

29.7.2010
Kunětická hora
Udělali jsme si výlet na Kunetickou horu, kde jsme se koukli na zvířátka, hrad a perníkovou chaloupku. Pěkná příležitost k focení a celkem dobré počasí.

30.7.2010
Doma
Není, co bych dodala

31.7.2010
Zoo Dvůr Králové nad Labem
Celodenní výlet do královédvorské Zoo. Svítilo sluníčko a bylo příjemně, alespoň jsem vyzkoušela nový objektiv k foťáku.

1.8.2010
Pardubické závodiště
Aby jsem viděla alespoň nějaké koně, museli jsme se jet podívat do Pardubic na mezinárodní závody ve všestrannosti. Přijeli jsme na 3. den - to znamená, že jsme shlédli parkur a slavností dekorování. Bylo to moc pěkné.

2.8. - 14.8.2010
 Už zase doma
Né, že by mi to vadilo. Vždyť od toho jsou prázdniny...

15.8. - 21.8.2010
Krkonoše, Malá Úpa
Tentokrát jsme vyrazili do jiné části Krkonoš - do Malé Úpy. Ubytované jsme byly na dětské chatě Ťapce (to kvůli sestře). No myslela jsem si, že to tam bude daleko horší, ale nakonec jsem to přežila ve zdraví.

22.8. - 27.8.2010
Orlické hory, Deštné
Tady jsme byli na soustředění s baletem. Trénovali jsme vždycky od rána do večera + před snídaní se chodilo běhat a byla "krátká" protahovací rozcvička. Nakonec jsme stejně nic nového neudělali a ani pořádně nic nedodělali, ale bylo to jedno z nejlepších soustředění.

28.8.2010
Žireč
Nesměla jsem chybět na 42. ročníku výstavy drobného zvířectva, kde jsme jako vždy prodávali kaktusy. Kromě toho, že nepřivezli chleba to bylo velmi podařené a to i přesto, že ráno občas sprchlo. Možná se mi to totlik líbilo hlavně proto, že jsem byla požádána o nafocení psů, kteří předávděli ukázku v agility.

29.8. - 31.8.2010
Doma
Psychická příprava na začátek školy aneb Vymýšlení, jak si co nejvíce užít poslední rok na základce, a to tak, aby na mě jen tak nezapomněli.

Fotografie z prázdnin je možno shlédnout tady - stuchlikova.rajce.net

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxy. Roxy. | Web | 4. září 2010 v 22:21 | Reagovat

Tos měla dost nabitej program - narozdíl ode mě xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama