7.9.2010 - Obyčejný školní den

7. září 2010 v 20:01 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
A je tady... další školní den. Jako bych jich už nebylo dost.
Vlastně je to úplně obyčejný, nudný a nezáživný den... Prostě chci jenom cvakat na klávesnici a nic lepšího, než popsat dnešní den mě prostě nenapadlo.

Vstávám jako obvykle v 6:35. Podrobnosti ohledně vstávání a ranní přípravy do školy nejsou nutné, takže už se zázračně nacházíme pře školou a hodiny ukazují 7:45. Den začínáme anglickým jazykem s tím, že si naepisuje první stránku sešitu jako každý údaji o sobě (jméno, škola, oblíbené barva,...) A najednou je jedna hodina pryč. Posouváme se tedy do jiné učebny, kde nás čeká čeština a povídání si o tom, jak vlastně vznikl ten náš západoslovanský jazyk. A hned potom, co nahlas dočtu ten strašlivě dlouhý text

(celá jedna stánka!) zvoní. Je tu hlavní přestávka, po které následuje matematika. Klasické opakování. Když jsem byla u tabule dostala jsem celkem lehký příklad, ale byl s velkými čísly a já to ani za nic nemohla vypočítat - mozek se nějak převařil a prostě jsem nebyla schopná to vyřešit. Nakonec to ale nebyla tak dramatické. Což znamená, že další hodina je přežita a posouváme se opět o level výš - tentokrát zeměpis. Tak to bylo načerpání psychické energie. Povídali jsme si něco o České Republice a skládali jsme puzzle, vlastně to bylo téměř jako v první třídě (né, že by mi to teda vadilo). A další hodina nebyla o moc jiná. Dozvěděly jsme se, co to vlastně je ten předmět volba povolání a co budeme dělat. Což znamená, že povinná školní docházka je pro dnešek hotová, ale můj článek ještě ne.

Následující činností bylo jedení obědu ve školní jídelně a potom jsme čekaly neuvěřitelné 3 vyučovací hodiny na další předmět (volitelně povinný) a to anglickou konverzaci (nebo-li konzervace). Já osobně tedy čekala, že to bude něco hrozného, ale bylo to v pohodě. Kromě toho, jak jsme šla jako první k tabuli a prostě jsem nemohla pochopit co chce, abych na tu tabuli napsala. Nakonec to ale dobře dopadlo a znoví nám na konec hodiny a tentokrát už opravdu končí ten úterní pobyt ve škole.

No a teď zkráceně, co se dělo potom. Jela jsem do města, kde jsem si koupila 3 krásný náramky, co vypadají jako telefonní kabely (zelený, růžový a černý). Potom jsem šla na balet, kde jsem cvičila (načekaně). A teď jsem tady a právě jsem dopsala tento článek.

Kdo to celé přečetl, tomu děkuji za pozornost.
A kdo to vůbec nečetl? Nevadí, vůbec o nic jste nepřišli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hjůbí Hjůbí | Web | 7. září 2010 v 20:50 | Reagovat

3 hodiny čekat na jeden NEPOVINNÝ předmět? :D Ty jo,  máš můj obdiv.

volba povolání? Co to je za předmět, to neznám :)

2 sharaniel sharaniel | Web | 7. září 2010 v 21:00 | Reagovat

Tak nebylo to nijak strašný... skočila jsem si domů, kde jsem byla přes hodinu a potom šla zase zpátky.
No to máme místo pracovních činností a to je, že tam budeme řešit střední školy, přijímačky a co bysme v budoucnu chtěli dělat. A hlavně tam budeme vyplňovat nějaký takový testíky...

3 rozza rozza | Web | 25. září 2010 v 16:11 | Reagovat

Ahoj,
je to ve Žďáře nad Sázavou.. byla by velká náhoda, kdyby jsi ten stejný dům také míjela :D
a dík :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama