Třetí mocnost - úvod

19. června 2010 v 11:59 | Sharaniel |  Třetí mocnost
  Jsem tu již dlouho. Nenarodila jsem se, prostě mi byla dána síla žít. Žít napořád a opatrovat planety. A takhle jsem se dostala k Planetě Zemi, stala se ze mě její matka. Pamatuji tu chvíli, kdy se zrodila Planeta Země. Ten den, kdy vymřeli dinosauři. Přihlížela jsem, jak se lidé ujímají moci nad světem. Viděla jsem, jak se navzájem zabíjejí a sledovala jsem průběh každé války. Za tu dobu jsem ani trochu nezestárla, já totiž nestárnu. Nikdo mě nikdy neviděl a jen tak asi neuvidí.

  Kdo jsem? Ne, nejsem žádný Bůh ani nespadám do řad pekelných. Jsem tady a teď. Každá minuta, každá vteřina kdekoli a kdykoli na světě mi neunikne. Můžete mě nazývat, jak vás napadne, ale nikdy to nebude přesně takový název, který by mne skutečně vystihl. Ani dobro, ani zlo - taková jsem já. Můžu se koukat, jak se lidé navzájem vraždí, jak přichází přírodní katastrofa a nic neudělat. Ale umím také pomoci jedné či druhé straně.

  Na světě je pár lidí, kteří se mnou dokáží komunikovat. Žádný z těchto spojovatelů ovšem nemá nejmenší tušení, že za tím stojím já. Myslím si, že jsou obdařeni magickou mocí nebo, že mají dar. Ne, to vše jsem já. Posílám sny, které ukazují budoucnost. Vysílám signály, které u spojovacích lidí vybraných pro tuto činnost vytvoří intuici. Takto jsem zachránila mnoho lidí a zvířat. Mimo to, že mohu posílat signály pár lidem, můžu komunikovat s jakýmkoliv zvířetem na Zemi. Zvířata o mě vědí. Ví přesně, kdo já jsem, ale nikomu z rodu lidí to nikdy neřeknou. Neřekly a neřeknou, a to ani kdyby uměly mluvit.

  V dnešní době je na světě mnoho vědců, kteří by rádi zjistili, jak je možné, že někteří lidé mají tušení a mohou předpovídat budoucnost. Kvůli tomu již nemůžu posílat tolik signálů. Přiznávám, že jednu věc nevím. A to je, co by se stalo, kdyby mě odhalili? Ve skutečnosti je mým posláním udržet svět v ronováze. Takže žádné úplné dobro, ale ani zlo.

  Jenže ne vždy se to daří. Když někdo zdědí talent přijímat mé signály a tuto sílu jakýmsi nedopatřením zdvojnásobím, vzniká z toho velmi nebezpečný jedinec, narušující moji existenci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karr Karr | Web | 26. července 2010 v 19:29 | Reagovat

Tak to vypadá hodně zajímavě! Až bude první kapitola, dej mi vědět na blog!! :))

2 KFC KFC | 29. května 2011 v 21:38 | Reagovat

taky prosím ;) nádherné!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama