Duben 2010

1.4. - 26.4.2010 - Shrnutí těchto dnů..

27. dubna 2010 v 20:39 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
... aneb Když se mi prostě nechtělo psát na blog...

Tak jo, celých 26 dní se mi musí vejít do jednoho článku >> dny nebudu rozepisovat.

1.4. - 4.4.2010
Jsem byla na jarním soustředění s baletem.
Soustředění bylo úžasný a díky holkám jsem objevila kouzlo seriálu The Vampire Diaries, na který teď nedám dopustit (s Twillight ságou se běžte vycpat :P) Jenom škoda, že nás tam bylo tak málo, ale i přesto byla sranda. Skrýš ve sprcháči, přestavování celýho pokoje, pozdní příchody na tréninky, neustálý výtlemy a tak dál :D

5.4. - 16.4.2010
V těchto dnech se nic zvláštního nestalo (alespoň, co si pamatuji). Byly to obyčejné školní dny a víkendy, kdy jsem jezidla na kole (když bylo hezky), byla na počítači, četla si nebo koukala na televizi.

17.4.2010
Baletní soutěž Pardubická arabeska.
Vyjely jsme brzy ráno, abychom stihly zkoušku. Potom jsme tam samozřejmě asi 4 hodiny čekaly, než vůbec bude losování a my jsme potom ještě čekaly asi 3 hodiny než přijde na řadu naše kategorie. Po odtancování jsem neměla ten nejhorší pocit, ale věděla jsem, že jako vždy se neumístím ani nedostanu žádné ocenění. Na vyhodnocování jsme čekaly asi 2 hodiny. Vyhodnocení bylo pro naši skupinu dobré. Bylo 1 čestné uznání, 2 třetí místa a jedno první místo, ale pro mě a pro kámošku ne. My jsme tam jako jediné zůstaly a i přesto, že bysme měly být smutné, že jsme nic nevyhráli jsme tam dostávali záchvaty smíchu :D
Takže zase soutěž bez úspěchu, ale plná smíhu.

18.4. - 26.4.2010
Opět obyčejné školní dny. Nestalo se nic zvláštního, snad jenom to, že jsme na den Země (21.4.) byly v kině a McDonaldu, a hned potom další pondělí (26.4.) jsme byly na příšerně nudném dokumentárním pořadu o ČR.

... ale teď jsem se díky nudě odhodlala doplnit to.

31.3.2010 - Středa na alergologii

5. dubna 2010 v 21:10 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Už dlouho jsem se pořádně nerozepsala a myslím, že tento den by se k tomu hodil.
Takže...

Vstávala jsem jako normálně (to je 6:35). Najedla jsem se, vyčistila jsem si zuby, oblékla se a šla do školy.
Ve škole jsem byla jenom tři hodiny - matika, čeština (to jsem si taky mohla odpustit..) a angličtina. Po třetí hodině jsem zamížila do šatny a na autobus, směr město.
Když jsem dojela až tam, kde byla ordinace, vystoupila jsem a šla jsem tam. Hrozně pršelo, takže jsem tam přišla celkem mokrá.
Přišla jsem do ordinace a asi za 10 minut tam přišla sestřička. Vzala si ode mě karičku a šla zpátky.
Do ordinace mě zavolala asi o třičtvrtě hodiny později. V ordinaci se mě zeptaly, jestli nemám nějaké problémy nebo komplikace s projevy alerige a když jsem řekla, že mi nic není, že jsem přišla jenom na preventivní prohlídku tak se mě zeptaly, jestli beru léky. Odpověděla jsem, že ano a doktorka mi potom napsala kapičky do nosu, kdybych měla rýmu a léky nezabíraly.
Když jsem šla zpátky stavily jsme se ještě v obchodě a na obědě v terminálu, kde jsme si dali vepřový mix s bagetkami. Nasely jsme na autobus a jely ke škole, odtud jsem šly pěšky.
Když jsme přišly domů, šla jsem se dívat na televizi a pustila si počítač, protože venku pršelo a byla zima.
Takže poslední den před prázdninami byl výborný!

30.3.2010 - Krásné úterý

5. dubna 2010 v 20:49 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Už jsem psala, že tenhle týden byl asi nejlepší, protože měl jenom 3 školní dny?
Asi ne, co?

Těžko říct, který z těch tří dnů byl nejlepší, ale asi úterý.
Školu jsme měli jenom do jedné hodiny (12:35) a neměli jsme češtinu ani žádný jiný hrozný předmět.
Odpoledne, protože bylo krásné počasí jsem ještě zůstala do tří hodin venku, kde jsem seděla na hřišti s kamarádkou a koukaly jsme, jak jsou na tělocviku.
Ve tři hodiíny jsem šla domů, kde jsem se najedla a za hodinu jsem zase šla zpátky ke škole na autobus a jela jsem na balet. Na baletě to bylo v pohodě (jako vždy)

Večer jsem zapnula počítač a šla spát.

29.3.2010 - Klasické pondělí

5. dubna 2010 v 17:12 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Je tu pondělí a s tím i spojené raní vstávání.

Jako každý den jsme měli do čtyř hodin a měli jsme - přírodopis, matiku, češtinu (díky tomu to nebyl zas až tak dobrý den), angličtinu (psali jsme velkou písemku), chemii (taky písemka), tělocvik (skákaly jsme do výšky a docela mě to i bavilo) a počítače (byly jsme ve dvojcíh a měli jsme několik úkolů)

Když jsem přišla domů tak jsem si (nečekaně) šla pustit počítač, ale samozřejmě jsem zapomněla na to, abych popsala průběh dne.

28.3.2010 - Ospalá neděle

5. dubna 2010 v 17:05 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Tak a teď to bude opravdu nudné...
Za celý týden jsem nestihla napsat, co jsem dělala v neděli a tak musím zalovit v paměti.
Nenašla jsem nic jiného než to, že jsem byla celý den doma a byla na pořítači, četla si a koukala na televizi. Jo a taky jsem byla na zahradě.

Upřímně tuhle nudu - alespoň chápete, proč mám nastaveno, aby se články nedali hodnotit pomocí hvězdiček.