23.3.2010 - Slunečné úterý

23. března 2010 v 20:17 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Jestli to takhle půjde dál, tak v nadpisu za chvíli bude jenom datum a název dne. Opravdu už nevím, co má vymýšlet!

Tento den byl zase obyčejný, ale takový pohodový a příjemný.
Ráno jsem musela vstávat ve třičtvrtě na šest, protože jsem šla na oční, kde jsem byla objednána na 7:15. Přišli jsme, zapsali jsme se na kartotéce a čekali jsme... čekali.. a doktorka mě vzala až v osm hodin! Myslela jsem si, že ještě stihnu školu, ale nějak se mi to nepodařilo. Ne z toho důvodu, že by mě ta škola nějak extra bavila, ale hrozně nerada chodím doprostřed hodiny. Změřila mi oči a posvítila do nich tím pitomým světlem a řekla, že je všechno v pohodě - no to jsem tam ani nemusela chodit!
Tak dobrý, šli jsme pryč a přímo před nosem nám ujel autobus. Na zastávce jsme čekali dalších 5 minut než přijel další a potom jsme jeli na nádraží. No samozřejmě, že autobus co jede ke škole jel zrovna dneska přesně, takže mi ujel! Musela jsem se sebrat a jít pěšky. Chtěla jsem to stihnout na přestávku, takže jsem musela celkem máknout a to znamenalo, že jsem do školy přišla naprosto uřícená.
Ve škole nic zajímavého nebylo. Ale mohla bych zmínit, že jsme se měli jít fotit (řekli nám to až ten den, takže nikdo nebyl připravený)
Já a ještě dvě další kámošky jsme vůbec nechtěli a tak jsme proště nešli. Schovali jsme se na záchodech a čekaly jsme, až se vrátí. Potom přišla jiná kámoška a řekla nám, že už se vyfotily a že z toho budeme mít průser. My jsme přišli do třídy a myslely jsme si, že náš tam učitelka seřve nebo tak něco, ale celý den se nic nedělo. To nám to prošlo, co?
Odpoledne jsme šli na hřiště, kde jsme leželi a odpočívali na sluníčku...
Po odpočinku na hřišti jsem musela pádit domů, vyměnit si batohy a jít zase zpátky na autobus a jet na balet..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama