21.3.2010 - První jarní den

21. března 2010 v 20:42 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Neděle... dopoledne to ještě jde, ale odpoledne jak se blíží škola přepadává mě občas deprese z toho, že za pár hodin opět začne nový týden...

Dne to ani moc nevypadalo jako jarní den. Sice se trochu po poledni sluníčko ukázalo a bylo relativně teplo, ale pršelo jako kdyby byl podzim.
Co jen o tomhle dni říct?
Dopoledne - nuda, čtení a televize
Odpoledne - šla jsem na hřiště s holkama.

Odpoledne jsem šla na hřiště, kde jsem byla ještě s kámoškami a kecali jsme. Potom skoro ke konci nás nějak napadlo, že bychom mohli ochutnat větev z lípy. Ochutnali jsme a překvapivě byla dobrá! Někdy chutnala jako lískový oříšek, jindy jako fíky nebo jako růže a taky jako slunečnicová semínka nebo salát. Chroustali jsme to tam jako nějací stromožrouti a museli jsme vypadat jako úplní idioti. Samzřejmě, že nikomu nevadilo, když kolem nás po chodníku procházeli nějací lidé a divně na nás koukali... Po chvilce chroustání lipových větví jsme se rozhodli pro změnu a šli jsme hledat něco nového. Narazili jsme na vrbu, která zrovna kvetla (měla kočičky) Vymysleli jsme, že ochutnáme ty kočičky. Na ráz jsme je vložili do pusy, chvíli žvýkali a potom najednou vyplivli. Byli totiž hrozně hořký. To nám ale nezábranilo opakovat tenhle postup ještě asi 3x. Když jsme vyšli z hřiště našli jsme před bránou ještě jednu vrbu a ta měla větší kočičky. Tak jsme je taky ochutnali, ale chutnali skoro stejně.
Po cestě domů, jsme řešili jestli to náhodou není jedovatý...

Opravdu super den.. takhle by to šlo pořád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama