19.3.2010 - Konečně pátek!

19. března 2010 v 21:18 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
A je tady pátek! Konečně je to naposledy v tomhle týdnu, co se hrabu brzo ráno z postele, co si musím připravovat do tašky a co musím jít dalo by se říci, že brzy spát.

Dneska to bylo dobrý (teda zase kromě dějepisu a češtiny). První hodinu při matice byli u tabulke zkoušení dva lidé, takže zbytek třídy se nudil. Při češtině jsme dělali nějaký doplňovací cvičení. To by nebylo nic horznýho, kdyby se po mě ten učitel, alespoň neošklíbal... Při třetí hodině jsme psali jednoduchý test z přírodopisu. Dějepis byl zajímavý. Někdo od nás se nechal vyzkoušet a přišel k tabuli a chtěl o tom začít mluvit. Samozřejmě, že hned po druhém slově mu do toho skočil ten učitel. Dobrý, tak začal znovu a po jedné nebo dvou větách mu do toho ten učitel zase skočil. A to jenom kvůli tomu, že řekl nějak ty slova, co jsme měli napsaný v sešitě (nepochopitelný...) a to už to jeden, co seděl v lavici nevydržel a začal řekl učiteli, ať mu do toho, alespoň neskáče a ať ho nechá mluvit. Nakonec teda učitel toho zkoušeného posadil do lavice beze známky a to jenom proto, že uměl to co bylo v sešitě. No chápete to? Ve zbytku hodiny jsme měli vytáhnout hlavní myšlenku z článku. Bylo naprosto jasný, že nikdo to nebu mít podle jeho představ (to se ostatně nestává nikdy) takže tam do nás hustil, jak to musíme umět a jak musíme rozumět té látce, abychom se mohli nechat dát vyzkoušet a že se to nemáme učit ze sešitu, ale z učebnice. Ovšem potom mi tedy řekněte, na co máme sešity? Prostě hrůza. Ostatní hodiny byli normální.


Po škole jsem šli s kámoškou házet šiškama (ta škola nám trochu leze na mozek..) Hledali jsme, po kom bychom toházeli, jenže když tam nikdo nebyl tak jsme si řekli, že počkáme na kluky až vyjdou. Ale potom mi došlo, že o ni mají tělocvik. Tak jsme se tam procházeli a potom jsme se usídlili na hřišti, kde jsme nakonec byli až do půl šesté.

Vlastně ten pátek nebyl ani tak špatný...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama