18.3.2010 - Kdo vymyslel čtvrtek?!

19. března 2010 v 21:06 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Nejnamáhavější a hned druhý nejhorší (první místo má středa) den v týdnu.

Ve středu se mi vůbec nechtělo jít spát, takže jsem šla celkem pozdě. No super, to znamenola, že ráno jsem vypadala, jako kdybych spala jenom 2 hodiny. Trochu jsem upravila svoji vizáž (ikdyž to bylo i přes všechnu stranu víc než hrozné).

První hodina fyzika - dobré. Druhá hodina čeština - hrůza jako vždy. Po druhé hodině jsem měla jako vždy pošramocenou celou náladu, která ani po ránu nebyla zrovna nejlepší. Třetí hodina matika - jako vždy docela pohoda. Čtvrtá hodina zeměpis - dobrý, byla jsem zkoušená z ukazování deseti největších států světa. Pátá hodina češtiny - toihle byla literatura, takže jsme četli a nebylo to tak hrozný (vyjímečně!). Šestá hodina pracovní činnosti - zapsali jsme si nějaké známky, něco jsme napsali do sešitu a dali jsme se do dodělávání našich výrobků. Sedmá hodina - oběd a volno. Osmá hodina tělocvik - volejbal, takže jsem byla celkem otrávená.


Po konci školy jsem šla ještě rychle do knihovny, kde jsem vrátila dvě (tlusté) půjčené knížky a vydala jsem se domů, kde jsme se zrdžela asi tak 10 minut. V těch deseti minutách jsem se stihla najíst a dát si do batohu pití a už jsem jela na balet.

Na baletě zase výtlemy z takových kravin - poslední dobou je to čím dál horší. Bylo nás tam málo, takže se cvičilo dobře (bylo hodně místa) a docela jsme i stíhali, což se nám jindy moc nedaří a skoro vždy přetáhneme.
Po baletě jsem přijela domů, najedla jsem se a šla jsem na počítač...
... a to je konec čtvrteční pohádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama