15.3.2010 - Pondělní den

16. března 2010 v 15:01 | Sharaniel |  Jeden nudný život...
Po víkendu nečekaně následuje pondělí a tím pádem i škola. Bohužel mi nezbývalo nic jiného než vstávat o půl sedmé a vypravit se do školy.

První hodinu byla poznávačka na biologickou olympiádu, takže to bylo v pohodě. Zbytek dne byl také naprosto normální - tělocvik (volejbal), počítače (zase prezentace),..atd.
Jenom o češtině mi učitel řekl, abych vyskloňovala přívlastek shodný s podstatným jménem. Řekla jsem to v prvním a ve druhém pádě a pak jsem se zastavila, protože nám říkal, že když se to jednou změní tak už je to jasné. A on na mě ať řžeknu ještě další pád. Dobře, řekla jsem sedmý pád. A on hned začal, že ve třídě neumíme pády, co to dělám. No já myslela, že ho přizabiju! Zařvala jsem na něj ,No dovolte!´a připadala jsem si jako totální debil. Hlavně, že nám předtím pořád vtloukal do hlavy, že to stačí říct jenom po tu chvíli než se to změní. Když chtěl, abych mu řekla další mohl se vyjádřit přesněji a říct, abych mu to vyskloňovala ve všech pádech, ne?

Ze školy jsem přišla ve čtyři hodiny a potom už nebylo co dělat. Šla jsem se najíst a pustila jsem si počítač, kde jsem ihned spustila internet a vrhla jsem se na otvírání svých oblíbených stránek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama